AnalysenAnalysen: Julekongen – Full rustning (2015)Av Ingrid Synneva Holtar«Eventyrlandet blir en fornøyelsespark i Julekongen – Full rustning; tilgjengelig og kontrollert.»
Linn Skåber tar føringen i Ole Endresens nye komedie – se traileren til WendyeffektenOle Endresen har bidratt til noen de beste norske humorseriene i nyere tid, og med Kong Curling gjorde han en særpreget og vellykket langfilmdebut i 2011. Nå står Wendyeffekten for tur.
AnalysenAnalysen: Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama (2014) [1]Av Sveinung Wålengen«Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama er en film av internasjonalt kaliber vi kan være stolte av, og et godt eksempel på hvor mange dyktige folk som arbeider i ulike ledd av norsk spillefilmproduksjon». [1]