- Montages - https://montages.no -

Montages.no

Suicide Squad mangler én mann når Tom Hardy takker for seg og Jake Gyllenhall sier nei

Av , 23. januar 2015 i Ukategorisert

Tidligere i vinter meldte [1] vi at Tom Hardy [2] hadde tatt rollen som Rick Flag [3] i DC Comics-storsatsningen Suicide Squad [4]. Slik blir det likevel ikke, for Hardy dropper ut og Jake Gyllenhaal [5] – den mulige erstatteren – har takket nei.

Det var Variety [6] som forrige uke meldte at Hardy forlater rollen, og nå at heller ikke Gyllenhaal vil være med på superheltfilmen. Et utilgivelig tidsskjema skal være årsaken til at Tom Hardy må gi slipp på rollen som Rick Flag; han er for øyeblikket opptatt med innspillingen av Alejandro González Iñárritu [7]s westernfilm The Revenant [8], og med Mad Max: Fury Road [9] på horisonten i mai, er briten forpliktet til å delta på filmens internasjonale presseturné. Gyllenhaal, som tidligere har arbeidet med Suicide Squad-regissør David Ayer [10] i End of Watch [11], skal ha blitt tilbudt rollen etter at Hardy måtte gi seg, men har nå altså takket nei.

DC Comics og Warner Bros.’ Suicide Squad skal omhandle en gruppe superskurker som arbeider sammen for å utføre hemmelige oppdrag for myndighetene, inkludert Jokeren (spilt av Jared Leto [12]).

Selv om filmens premiere ikke er før i begynnelsen av august 2016, begynner det å brenne litt under stolen, og vi kan nok regne med at Ayer og studioet finner sin Rick Flag snart.


Artikkel skrevet ut fra Montages: https://montages.no

Lenke til artikkel: https://montages.no/nyheter/suicide-squad-mangler-en-mann-nar-tom-hardy-takker-for-seg-og-jake-gyllenhall-sier-nei/

Lenker i denne artikkelen:

[1] meldte: http://montages.no/nyheter/ny-superhelt-bonanza-i-vente-nar-tom-hardy-will-smith-og-jared-ledo-som-jokeren-samles-i-suicide-squad/

[2] Tom Hardy: http://montages.no/filmfolk/tom-hardy/

[3] Rick Flag: http://en.wikipedia.org/wiki/Rick_Flag

[4] Suicide Squad: http://montages.no/film/suicide-squad/

[5] Jake Gyllenhaal: http://montages.no/filmfolk/jake-gyllenhaal/

[6] Variety: http://variety.com/2015/film/news/jake-gyllenhaal-suicide-squad-rick-flag-1201411414/

[7] Alejandro González Iñárritu: http://montages.no/filmfolk/alejandro-gonzalez-inarritu

[8] The Revenant: https://montages.no/film/the-revenant/

[9] Mad Max: Fury Road: http://montages.no/film/mad-max-fury-road/

[10] David Ayer: http://montages.no/filmfolk/david-ayer

[11] End of Watch: http://www.imdb.com/title/tt1855199/?ref_=nv_sr_1

[12] Jared Leto: http://montages.no/filmfolk/jared-leto/

Copyright © 2009 Montages.no. All rights reserved.