- Montages - https://montages.no -

Montages.no

Philip Seymour Hoffman er The Voice Of The OS i ny versjon av Her-traileren

Av , 23. januar 2014 i Ukategorisert

Med fire Oscar-nominasjoner, deriblant for beste film og beste originalmanus, stiller Spike Jonze [1] sin sci-fi-komedie Her [2] forholdsvis sterkt i Oscar-kappløpet. Nå har filmfotograf Richard Trammell [3] klippet sammen sin egen versjon av traileren til filmen, der Scarlett Johansson [4]s sensuelle OS-stemme er byttet ut med Philip Seymour Hoffman [5]s vulgære og ufyselige verbale tilstedeværelse.

Tidligere i år stakk Her av med prisene for beste film og beste regi under den årlige prisutdelingen til The National Board of Review, samt beste manus under Golde Globe-utdelingen. Prisdryss og god mottagelse i pressen har gjort sitt for at filmen møtes med nokså høye forventninger før norsk kinopremiere i februar.

Her er skrevet og regissert av Jonze (Being John Malkovich, Adaptation, Til Huttetuenes land), mens fotograf er Montages-favoritt Hoyte Van Hoytema [6] (også aktuell som fotograf med Tomas Alfredsons nyfilmatisering av Brødrene Løvehjerte [7]). På rollelisten finner vi navn som Joaquin Phoenix [8], Scarlett Johansson, Olivia Wilde [9], Amy Adams [10], Rooney Mara [11], Chris Pratt [12] og Portia Doubleday [13]. Det er med andre ord all grunn til å glede seg.

Her får norsk kinopremiere 14.februar. Se og hør Trammells Seymour Hoffman-versjon av traileren til filmen under.


Artikkel skrevet ut fra Montages: https://montages.no

Lenke til artikkel: https://montages.no/nyheter/philip-seymour-hoffman-er-the-voice-of-the-os-i-ny-versjon-av-her-traileren/

Lenker i denne artikkelen:

[1] Spike Jonze: http://montages.no/filmfolk/Spike%20Jonze/

[2] Her: http://montages.no/film/her/

[3] Richard Trammell: http://www.imdb.com/name/nm3690614/

[4] Scarlett Johansson: http://montages.no/filmfolk/scarlett-johansson

[5] Philip Seymour Hoffman: http://montages.no/filmfolk/philip-seymour-hoffman

[6] Hoyte Van Hoytema: http://montages.no/filmfolk/hoyte-van-hoytema

[7] Brødrene Løvehjerte: http://montages.no/?s=Brødrene+Løvehjerte

[8] Joaquin Phoenix: http://www.imdb.com/name/nm0001618/

[9] Olivia Wilde: http://montages.no/filmfolk/olivia-wilde

[10] Amy Adams: http://montages.no/filmfolk/amy-adams

[11] Rooney Mara: http://montages.no/filmfolk/rooney-mara

[12] Chris Pratt: http://montages.no/filmfolk/chris-pratt

[13] Portia Doubleday: http://montages.no/filmfolk/portia-doubleday

Copyright © 2009 Montages.no. All rights reserved.